Open Telekom 11811.rs Moj Telekom m:ts Telekom
Pratite nas!
Privatni > Korisnička zona > Prodajna mesta > Distributeri > Adrese ovlašćenih distributera - Pošte Srbije

Pošte Srbije - ovlašćeni distributeri

Beograd Centar
11000 Beograd 6 Slobodana Penezića 2
11010 Beograd 48 Kumodraška 153
11050 Beograd 22 Ustanička 182
11060 Beograd 38 Patrisa Lumumbe 50
11101 Beograd 1 Takovska 2
11102 Beograd 3 Zmaj Jovina 17
11103 Beograd 4 Nušićeva 16
11104 Beograd 5 Beogradska 8
11106 Beograd 10 Cara Dušana 14-16
11107 Beograd 11 Kruševačka 48
11108 Beograd 12 29. Novembra 68a
11109 Beograd 14 Bul. Kralja Aleksandra 121
11110 Beograd 15 Maksima Gorkog 2
11111 Beograd 17 Bul. Kralja Aleksandra 78
11112 Beograd 19 Lomina 7
11113 Beograd 20 Slobodana Penezića 17a
11114 Beograd 21 Učiteljska 60
11115 Beograd 23 Bul. JNA 51
11116 Beograd 28 Ruzveltova 21
11117 Beograd 29 Gospodar jevremova 17
11118 Beograd 32 Maksima Gorkog 89
11119 Beograd 34 Save Kovačevića 60
11120 Beograd 35 27. Marta 71
11121 Beograd 36 Gundulićev Venac 12
11122 Beograd 110 Slobodana Jovanovića 2
11123 Beograd 44 Železnička 4
11124 Beograd 45 Nemanjina 22-26
11125 Beograd 51 29. Novembra 10
11127 Beograd 57 Bul. Kralja Aleksandra 221
11128 Beograd 78 Slobodana Penezića 25
11129 Beograd 102 Dr. Koste Todorovića 26
11130 Kaluđerica Borisa Kidriča 7a
11143 Beograd 24 Meštrovićeva 32
11151 Beograd 65  
11158 Beograd 118 Katanićeva 24
11160 Beograd 74 Mirijevski Venac 22a
11161 Beograd 16 M. Kovačevića 7b
11162 Beograd 18 Slanački put 1
11163 Beograd 107 Bačvanska 21
11166 Beograd 112 Kralja Milana 14
11167 Beograd 113 Njegoševa 7
11168 Beograd 114 Kneza Miloša 24-26 SMIP
11169 Beograd 115 Kneza Miloša 81
11210 Beograd 26 Zrenjaninski put bb - Krnjača
11211 Borča Proleterska 15
11212 Ovča Borisa Kidriča bb
11213 Padinska Skela Padinska Skela
11215 Slanci M. Tita 50
11224 Vrčin Save Kovačevića 2
11306 Grocka Bul. Oslobođenja 24
11430 Umčari Trg Republike 1
Beograd Venac
11030 Beograd 8 Šumadijski trg 2a
11031 Beograd 131 Bul.Vojvode Mišića 12
11040 Beograd 33 13. Proleterska 30
11090 Beograd 75 Pilota Mihajla Petrovića 8-12
11091 Beograd 109 17. Oktobra 29/1
11105 Beograd 7 Neznanog junaka 38
11131 Beograd 40 Požeška 146
11133 Beograd 91 Ratka Resanovića 1
11134 Beograd 54 Por. Spas. i Mašare
11135 Beograd 68 Ratka Mitrovića 141
11136 Beograd 69 Kosmajska 58
11137 Beograd 73 Ratka Vujevića-Čoče 28
11138 Beograd 101 Stevana Brakusa 4
11139 Beograd 103 Blagoja Parovića 102
11140 Beograd 117 Kneza Višeslava 63
11141 Beograd 9 Vojvode Stepe 114
11142 Beograd 13 Koste Glavinića 7a
11144 Beograd 39 Vojvode Stepe 298
11146 Beograd 46 Bul. Vojvode Mišića 14
11147 Beograd 104 Palisadska 1g
11148 Beograd 60 Paunova 24
11152 Beograd 63 Kumodraška 378
11153 Beograd 66 Kružni put bb
11154 Beograd 70 Crnotravska bb - VMA
11155 Beograd 72 Gardijska 3a
11156 Beograd 77 Veljka Lukića 33
11157 Beograd 96 Jovana Marinovića 1a
11159 Beograd 111 Obalskih radnika 15
11165 Beograd 76 Sretena Miladinovića 27a
11191 Beograd 49 Kanarevo brdo 42
11192 Beograd 50 Alije Alijagića 28
11193 Beograd 61 Borska 15a
11194 Rušanj 13. Septembra 27
11195 Beograd 98 Nova Skojevska 77
11221 Beograd 90 Vojvode Stepe 524
11222 Beograd 89 Bul. JNA 98
11225 Zuce 13. Nova 1
11226 Pinosava Bulevar JNA 57
11231 Beograd 79 Slavka Miljkovića 98a
11232 Ripanj 1 Erčanska 1
11233 Ralja Bate Mirkovića 121
11234 Ripanj 3 Put za koloniju 38
11235 Mali Požarevac Kosmajski trg 1
11250 Beograd 92 Darinke Radović 39
11251 Ostružnica Čukarica,Savska 7
11253 Sremčica Beogradska 157a
11254 Beograd 121 Lole Ribara 154
11260 Umka Ilije Babića 29
11261 M.Moštanica Palih Boraca 56
11262 V. Moštanica 10. Oktobra 4
11400 Mladenovac Janka Katića 10
11401 Mladenovac Kralja Petra I 34
11405 Međulužje Mladenovac
11406 Vlaška Vlaško Polje
11408 Velika Krsna Velika Krsna
11409 Kovačevac  
11410 Mladenovac Kralja Petra I 333
11412 Jagnjilo Jagnjilo
11413 Pružatovac Mladenovac-Pružatovac
11414 Velika Ivanča Velika Ivanča
11415 Koraćica Koraćica
11426 Meljak Maršala Tita 32a
11427 Vranić Trg Palih Boraca 5
11433 Šepšin Mladenovac, Šešin
11450 Sopot Milisava Vlajića 15
11454 Sibnica Sibnica
11460 Barajevo Svetosavska 4
11461 Beljina  
11462 Veliki Borak Trg Palih Boraca 3a
11500 Obrenovac Miloša Obrenovića 75
11503 Obrenovac 3 Marka Milovanovića 15
11504 Barič Obrenovački put
11505 Zabrežje Savska 1
11506 Draževac Draževac
11507 Stubline Valjevski put 507
11508 Grabovac Selo Grabovac
11509 Skela Stanislava Jovanovića 2
11543 Rogača Rogača
11550 Lazarevac 13. Proleterska 30
11553 Lazarevac 3 Doktora Đorđa Kovačevića 27
11560 Vreoci Diše Đuđevića 91
11561 Dudovica 12.Septembra
11562 Junkovac Junkovac
11563 Veliki Crljeni Naselje TEK 4
11564 Stepojevac 7.Oktobra 43
11565 Baroševac Milorada Labudovića 49
11566 Rudovci Rudarska 1
Bor
19210 Bor 1 Đorđa Vajferta 1
19211 Bor 3 M. Pijade 49
19212 Bor 4 Save Kovačevića 19
19213 Donja Bela Reka Donja Bela Reka
19215 Zlot Trg Pere Radovanovića 1
19216 Brestovačka Banja Vojvode Radomira Putnika 1
19218 Bor 5 Kralja Petra I br. 16
19222 Klokočevac Majdanpek - Klokočevac
19370 Boljevac Komadanta Steve bb
19220 D. Milanovac Kralja Petra I 1
19250 Majdanpek Kapetanska bb
Čačak
32101 Čačak 1 Gradsko šetalište bb
32102 Čačak 2 Železnička bb
32103 Čačak 3 Heroja Đurakića 1
32104 Čačak 4 Atenica
32105 Čačak 5 Nemanjina 80
32205 Trbušani Selo Trbušani
32210 Mrčajevci Selo Mrčajevci
32224 Mršinci Selo Mršinci
32230 Guča Bogdana Kapelana 3
32240 Lučani Radnička bb
32242 Ovčar Banja Ovčar Banja
32250 Ivanjica V. Marinkovića 10
32252 Prilički Kiseljak Prilički Kiseljak
32258 Kušići Kušići
32300 Gornji Milanovac Heroja Draževića 2
32301 Gornji Milanovac 3 Cara Dušana 2
32308 Pranjani Selo Pranjani
32311 Šilopaj Selo Šilopaj
32313 Rudnik Karađorđeva 34
Jagodina
35000 Jagodina 1 Narodnog Fronta bb
35102 Jagodina 2 Kralja Petra Prvog 6
35103 Jagodina 3 Stevana Prvovenčanog 135
35104 Jagodina 4 Ive Andrića bb
35204 Bagrdan Bagrdan
35205 Jovac Jovac
35206 Raševica Raševica
35207 Potočac Paraćin
35208 Vojska Svilajnac
35209 Subotica Subotica
35210 Svilajnac 1 Svetog Save 74
35211 Sedlare Sedlare
35213 Despotovac Despota Stefana Lazarevića 6
35219 Končarevo Končarevo
35220 Ribare Selo Ribare
35222 Glogovac Selo Glogovac
35223 Veliki Popović Selo V. Popović
35227 Krušar Ćuprija
35233 Senje Despotovac
35228 Supska Supska
35250 Paraćin 1 Branka Krsmanović 16
35252 Paraćin 2 Tome Živanovića 10
35253 Paraćin 3 Miloja Jocića 4
35254 Popovac Selo Popovac
35255 Donja Mutnica Donja Mutnica
35256 Sikirica Sikirica
35257 Drenovac Drenovac
35258 Donje Vidovo Donje Vidovo
35259 Svojnovo Svojnovo
35260 Rekovac Kralja Petra Prvog 30
35262 Dragoševac Jagodina
35263 Belušić Belušić
35265 Dragovo Rekovac
35269 Strižilo Jagodina
35270 Majur Majur
35271 Novo Lanište Novo Lanište
Kikinda
23300 Kikinda Generala Drapšina 26
23301 Kikinda Mikronaselje
23302 Kikinda Žarka Zrenjanina 47
23303 Kikinda Oslobođenja 15
23304 Kikinda Miloša Velikog 83
23305 Mokrin Trg 9. Januara bb
23306 Kikinda Miloševački put 34
23307 Kikinda Trg Srpskih Dobrovoljaca 12
23311 Nakovo Glavna bb
23312 Banatsko Veliko Selo Omladinska 2
23313 Novi Kozaci Kralja Petra I 76
23314 Rusko Selo Bratstva i jedinstva 121
23316 Bašaid Vojvođanska 47
23320 Čoka Potiska 45
23323 Iđoš Svetosavska 22
23324 Sajan Velika 92
23325 Padej Žarka Zrenjanina 55a
23326 Ostojićevo Maršala Tita 52
23328 Crna Bara JNA 48
23330 Novi Kneževac Kralja Petra I br. 8
23332 Banatsko Aranđelovo Partizanska 93
23334 Srpski Krstur Nikole Tesle 13
23335 Ćala Zmaj Jovina 14
Kragujevac
34000 Kragujevac 1 34000 Kragujevac 1
34103 Kragujevac 3 Šumadijska bb
34104 Kragujevac 4 Kosovska 2
34105 Kragujevac 5 Pavla Vukovića 1
34106 Kragujevac 6 Trg Slobode 3
34107 Kragujevac 7 Kneza Miloša 12
34108 Kragujevac 8 Ilindenska bb
34109 Kragujevac 9 Trg Slobode 3
34110 Kragujevac 10 Neznanog junaka 14
34111 Kragujevac 11 Vojvode Putnika 45
34112 Kragujevac 12 Braće Hadžića 57
34113 Kragujevac 13 Ljubiše Bogdanovića 2/1
34114 Kragujevac Fabrika C zastava
34115 Kragujevac 15 Radomira Bugarskog 5
34202 Kragujevac Grošnica
34203 Ilićevo 19. Oktobra bb
34205 Bare Lapovo Varoš
34210 Rača Kragujevačka Karađorđeva 26
34220 Lapovo Varoš Kralja Petra I br. 12
34221 Lapovo Košuta nema
34226 Badnjevac Badnjevac
34227 Batočina Trg D. Petrovića - Šane 15
34228 Brzan Brzan
34230 Gruža Selo Gruža
34232 Guberevac Guberevac
34240 Knić Selo Knić
34243 Toponica Toponica
34300 Aranđelovac 1 Ilije Garašanina 28
34303 Aranđelovac 3 Kneza Miloša 76
34304 Banja Aranđelovac banja
34305 Darosava Aranđelovac - Darosava
34306 Venčani Venčani
34308 Orašac Orašac
34310 Topola Bul. Vožda Karađorđa 27
34313 Natalinci Selo Natalinci
34314 Donja Šatornja Donja Šatornja
34323 Stragari Stragari
34324 Gornja Trnava Gornja Trnava
Kraljevo
36000 Kraljevo 6 Đure Đakovića bb
36101 Kraljevo 1 Cara Lazara 37
36103 Kraljevo 3 Dušana Popovića bb
36105 Kraljevo 5 Obilićeva
36201 Mataruška Banja Žička 46
36210 Vrnjačka Banja Nemanjina bb
36300 Novi Pazar 1 Avnoja bb
36304 Novi Pazar 4 Vojna kasarna
36307 Delimeđe Delimeđe
36310 Sjenica Milorada Jovanovića bb
36316 Novi Pazar 5 Kej Srpskih Žrtava
36320 Tutin Revolucije 10
36341 Bogutovac Bogutovac
36342 Ušće Ušće
36345 Jošanička Banja  
36350 Raška 1 Nemanjina 2
36354 Kopaonik Kopaonik
36355 Raška 3  
Kruševac
37000 Kruševac 1 Nemanjina 2
37102 Kruševac 2 Cara Lazara 1
37103 Kruševac 3 29. Novembra 73
37201 Parunovac Selo Parunovac
37210 Ćićevac Karađorđeva 132
37212 Grad Stalać Karađorđeva
37215 Ražanj Mihajla Vulića 2
37220 Brus Lole Ribara bb
37225 Brzeće Brzeće
37230 Aleksandrovac 29.Novembra 73
37240 Trstenik 1 Cara Dušana bb
37241 Trstenik 3  
37260 Varvarin Jove Kursule bb
Leskovac
16000 Leskovac 1 Svetozara Markovića 1
16104 Leskovac 4 Koste Stamenković bb
16105 Leskovac 5 Majora Tepića 4
16106 Leskovac 6 Bulevar Oslobođenja
16107 Leskovac 7 Radnička bb
16201 Manojlovce Selo Manojlovce
16206 Kosančić Selo Kosančić
16210 Vlasotince Dušanova 1-5
16212 Svođe Selo Svođe
16222 Predejane Selo Predejane
16230 Lebane Cara Dušana bb
16233 Orane Selo Orane
16240 Medveđa Jablanička 30
16246 Sijarinska Banja Milana Komnenića bb
16248 Lece Selo Lece
16251 Pečenjevce Trgoslobođenja 1
16252 Razgojna Selo Razgojna
16253 Brestovac Selo Brestovac
Niš
18101 Niš 1 Voždova 13a
18103 Niš 3 Knjaževačka
18104 Niš 4 12. Februara 37
18105 Niš 5 Trg 14. Oktobar bb
18106 Niš 6 D. Tucovića bb
18107 Niš 7 Voždova 23
18108 Niš 8 B. Adžije bb
18109 Niš 9 Dimitrija Tucovića bb
18110 Niš 10 Zaplanjska 19
18111 Niš 11 TC Zona II
18112 Niš 12 Pobedina
18114 Niš 14 Ratka Jovića 22
18115 Niš 15 Beogradska 14
18202 Gornja Topaonica Niš
18204 Gornji Matejevac Gornji Matejevac
18205 Niška Banja Sinđelićeva 1
18207 Malča Malča
18210 Žitkovac Selo Žitkovac
18211 Trupale Trupale
18212 Tešica Cara Dušana 3
18213 Gredetin Trnjan, Aleksinac
18216 Korman Korman, Aleksinac
18220 Aleksinac Knjaza Miloša
18223 Draževac Draževac
18226 Aleksinački Rudnik Aleksinac
18227 Subotinac Subotinac
18230 Sokobanja 27. Marta br. 21
18240 Gadžin Han Miloša Obilića bb
18241 Gornji Barbeš G.Barbeš, Gadžin Han
18242 Donji Dušnik Gadžin Han
18250 Novo Selo Toplički Partizanski odred 80
18251 Mramor Mramor, Merošina
18252 Merošina Selo Merošina
18253 Jugbogdanovac Jugbogdanovac, Merošina
18254 Donje Međurovo D.Međurovo
18255 Pukovac Selo Pukovac
18310 B. Palanka Krste Tošića
18313 Crvena Reka Bela Palanka
18314 Dolac Dolac, Bela Palanka
18360 Svrljig Dušana Trifunca 2
18410 Doljevac Selo Doljevac
18411 Belotinac  
18415 Malošište Malošište
Novi Sad
21101 Novi Sad Narodnih Heroja 2
21102 Novi Sad Vojvođanska 5
21104 Novi Sad Trg Marije Trandafil 1
21109 Novi Sad Futoška 32
21110 Novi Sad Temerinska 33
21112 Novi Sad Hajduk Veljkova 11
21113 Novi Sad Braće Mogin 2
21114 Novi Sad Bul. Jovana Dučića 13
21116 Novi Sad Bul.M.Pupina
21117 Novi Sad Bulevar Oslobođenja 30
21118 Novi Sad Klisanski put 167
21121 Novi Sad Sutjeska 2
21123 Novi Sad Sime Šolaje 2a
21124 Novi Sad Feješ Klare 42
21125 Novi Sad Valtera Perića 24
21132 Petrovaradin Franje Štefanovića 3
21201 Rumenka Vojvođanska 17
21202 Sremska kamenica Železnička 22
21203 Veternik Omladinska 8
21204 Sremska Kamenica Institutski put 4
21205 Sr. Karlovci Železnička 1
21208 Sr Kamenica Trg Kralja Petra I br. 1
21211 Kisač Dr. Janka Gombara 95
21213 Zmajevo Ivana Milutinovića 59
21217 Bačko Gradište Lenjinova 9
21220 Bečej Žarka Zrenjanina 9
21230 Žabalj Nikole Tesle 60
21234 Bački Jarak Novosadska 70
21235 Temerin Novosadska 326
21238 Čurug Svetog Save 63
21240 Titel Glavna 36
21241 Kać Kralja Petra I 2
21300 Beočin Svetosavska 1
21400 Bačka Palanka Kralja Petra I br. 20
21410 Futog Cara Lazara 19
21420 Bač Trg M.Tita
21425 Selenča M.Tita 179
21426 vajska M.Tita27
Pančevo 
26101 Pančevo 1 Đure Đakovića 11
26105 Pančevo 5  
26106 Pančevo 6 Štrosmajerova 1
26107 Pančevo 7  
26108 Pančevo 8  
26110 Pančevo 10 Svetozara Šemića bb
26201 Jabuka  
26204 Opovo Borisa Kidriča 24
26210 Kovačica JNA br. 64
26212 Kačarevo Narodnog Fronta 23
26213 Crepaja Trg Oslobođenja 19
26214 Debeljača M. Tita
26215 Padina Trg Oslobođenja 16
26220 Kovin Poštanska 1
26222 Bavanište Bore Radića 1
26226 Mramorak Zadružna 6
26227 Dolovo Kralja Petra I 5
26228 Skorenovac JNA 50
26230 Omoljica Kralja Petra 1
26232 Starčevo  
26300 Vršac 1 Žarka Zrenjanina 15
26303 Vršac 3  
26304 Vršac 4 Trg Save Kovačevića 22
26305 Vršac 5 Omladinski trg
26310 Alibunar Trg Oslobođenja 1
26314 Banatsko Novo Selo Lole Ribara bb
26315 Vladimirovac Maršala Tita 47
26320 Banatski Karlovac Maršala Tita 63
26322 Nikolinci M. Tita 53
26330 Uljma Vršačka 96
26332 Vlajkovac Vršačka 42
26334 Veliko Središte Starijina 6
26340 Bela Crkva Žarka Zrenjanina 11
26352 Ilandža Miloš Crnjanski 98
26360 Plandište Cvetana Dimova 23
26361 Lokve Trg Oslobođenja 12
26363 Jermenovci M. Tita 54
26364 Margita M. Tita 2
26365 Veliki Gaj Đure Jakšića 12
26366 Velika Greda M. Tita 46
Vladičin Karađorđa
Pirot
18300 Pirot 1 Srpskih vladara 68
18303 Pirot 3 Nikole Pašića bb
18307 Krupac Selo Krupac
18308 Pirot 4 Kasarna Pirot
18320 Babušnica Ž. Nikolića Brke 12
18320 Dimitrovgrad Balkanska 4
18321 Gradina 1 Granični prelaz
18327 Gradina 3 Granični prelaz
Požarevac
12000 Požarevac 1 Jovana Šerbanovića 3
12102 Požarevac 2 Šeste ličke bb
12103 Požarevac 3 Čede Vasovića 74
12104 Požarevac 4 Ratarska 4
12107 Požarevac 7 Knez Milošev venac 3
12208 Kostolac Trg Bratstva i jedinstva 2
12220 Veliko Gradište Kneza Lazara 15
12221 Majilovac Žikice Jovanovića 100
12222 Braničevo Braničevo
12223 Golubac Golubački trg 9
12226 Topolovnik Topolovnik
12240 Kučevo Svetog Save 121
12242 Neresnica Neresnica bb
12254 Rabrovo Rabrovo bb
12256 Voluja Kučevo
12300 Petrovac Srpskih Vladara 157
12306 Veliko Laole Veliko Laole bb
12309 Šetonje Maršala Tita bb
12311 Malo Crniće Maršala Tita 145
12313 Boževac Maršala Tita bb
12315 Rašanac Maršala Tita bb
12316 Krepoljin Trg Slobode 7
12320 Žagubica Maršala Tita 17
12370 Aleksandrovac Aleksandra Obrenovića bb
12372 Poljana Nikole Tesle bb
12374 Žabari Kneza Miloša 91
12375 Porodin Vujice Kremenjaka 1
Priština
38205 Gračanica Kneza Lazara bb
38209 Gušterica Selo Gušterica
38210 Kosovo Polje Ugljare
38217 Sočanica Braće Radović bb
38218 Leposavić 24. Novembra
38219 Lešak Braće Mitrović bb
38220 Kosovska Mitrovica Cara Lazara bb
38223 Kosovska Mitrovica 3 Lole Ribara bb
38227 Zvečan Kralja Milutina 58
38228 Zubin Potok Kolašinska 19
38267 Ranilug Ranilug
Prokuplje
18400 Prokuplje 1 Jug Bogdanova 6
18401 Prokuplje 3 Prokuplje
18402 Prokuplje 4 Ratka Pavlovića 251
18412 Žitorađa Toplički heroji 53b
18414 Donje Crnatovo Donje Crnatovo
18420 Blace Kralja Petra 123
18421 Donja Trnava nova
18423 Mala Plana Prokuplje
18424 Beloljin Prokuplje
18430 Kuršumlija Kosovska 2
18431 Kuršumlija 3 Kuršumlija
18433 Prolom Banja Nova
Šabac
15000 Šabac 1 Karađorđeva 10
15003 Šabac 3 Žike Popovića 19
15004 Šabac 4 Ranka Šešića
15214 Debrc Debrc
15220 Koceljeva Omladinska 1
15225 Vladimirci Svetog Save 10
15226 Draginje Draginje
15300 Loznica Jovana Cvijića bb
15305 Lipolist M.Tita 8
15306 Prnjavor M.Tita 19
15307 Lešnica M.Tita 19
15311 Draginac Draginac
15312 Zavlaka Zavlaka
15314 Krupanj Maršala Tita 2
15316 Banja Koviljača Narodnog Fronta 42
15318 Mali Zvornik Kralja Petra 19
15320 Ljubovija Vojvode Mišića 61
15350 Bogatić Mike Mitrović 2
15353 Majur Majur bb
15358 Badovinci Žarka Aničića 3
Smederevo
11300 Smederevo 1 Karađorđeva br. 8
11303 Smederevo 3 Proleterska bb
11314 Osipaonica JNA br. 73
11319 Krnjevo Nikole Pašića 17
11320 Velika Plana Miloša Velikog 111
11420 Smed.Palanka I Srpskog ustanka 25
11423 Azanja Milije Batinića 3
11425 Kusadak Kusadak
Sombor
25101 Sombor 1 Venac Stepe Stepanovića 32
25105 Sombor 5 Apatinski Put
25106 Sombor Sportska bb
25220 Crvenka M.Tita 127
25221 Kljajićevo Ive Lole Ribara 49
25223 Sivac M. Tita 166
25230 Kula Lenjinova 1
25233 Ruski Krstur M.Tita 80
25240 Stapar Karađorđev Plac 92
25242 Bački Brestovac Vojvođanska 75
25243 Doroslovo Nikole Tesle 50
25244 Srpski Miletić Stojana Ljubića 48
25245 Bogojevo Šumska 1
25250 Odžaci Somborska 29
25253 Ratkovo Ratka Pavlovića 7
25260 Apatin Maršala Tita
25263 Prigrevica Vuka Karadžića 15
25270 Bezdan M.Tita 36
25280 Riđica Svetog Save 59
Sremska Mitrovica
22000 Sremska Mitrovica Kralja Petra I br. 2
22113 Sremska Mitrovica Matije Huđi 79
22202 Mačvanska Mitrovica Maršala Tita 45
22221 Laćarak 1. Novembra 245
22230 Erdevik Pionirski park br. 1
22240 Šid 1 Karađorđeva br. 1
22300 Stara Pazova Kralja Petra I br. 4
22303 Banovci Dunav Banovci Dunav CMZ
22319 Inđija Maglajska 1
22320 Inđija 1 Vojvode Stepe br. 14
22323 Novi Slankamen Cara Dušana 123
22324 Beška Kralja Petra I br. 5
22325 Krčedin Cara Dušana 1
22330 Nova Pazova Cara Dušana br. 6
22400 Ruma JNA br.155
22406 Irig Vojvode Putnika 3
22410 Pećinci Slobodana Bajića 2
22420 Platičevo Lale Janića 1c
Subotica
24000 Subotica 2 Lenjinov park 17
24101 Subotica 1 Prvomajska 2
24103 Subotica 3 Karađorđev put 40
24105 Subotica 5 Višegradska bb
24106 Subotica 6 Arsenija Marodića 21
24107 Subotica 7 Franje Kluza 2
24108 Subotica 8 Venac bratstva i jedinstva
24109 Subotica 9 Edvina Zdovca 59
24110 Subotica 10 51. Divizija 44
24111 Subotica 11 Braće Radića 83
24112 Subotica 12 Aleja Maršala Tita 33
24113 Subotica 13 Moše Pijade 43
24114 Subotica 14 Marksov put bb
24115 Subotica 15 Trg Slobode 1
24116 Subotica 16 Ivana Milutinovića 62
24117 Subotica 17 Izvorska bb
24118 Subotica 18 Pazinska 7
24205 GP Kelebija Granični prelaz
24210 Bajmok Ive Lole Ribara 1
24213 Đurđin Borisa Kidriča 15
24214 Tavankut Jovana Mikića 2
24220 Čantavir Maršala Tita 35
24222 Višnjevac Višnjevac bb
24223 Žednik Radivoja Vujoševića 53
24224 Stari Žednik Trg Slobode 4
24300 Bačka Topola Maršala Tita 42
24321 Mali Iđoš Maršala Tita 31
24322 Lovćenac Maršala Tita 37
24323 Feketić Maršala Tita 31
24340 Stara Moravica Maršala Tita 119
24342 Pačir Maršala Tita 2
24400 Senta Petra Drapšina 2
24401 Senta 2 Tornjoški put 41
24408 Bogaraš Maršala Tita 29
24410 Horgoš Borisa Kidriča 2
24411 GP Horgoš Granični prelaz
24413 Palić Horgoški put 80
24415 Bački Vinogradi Beogradska 25
24417 Martonoš Tg Slobode 5
24420 Kanjiža Trg Oslobođenja 1
24426 Trešnjevac Maršala Tita 69
24430 Ada Maršala Tita 2
24435 Mol Maršala Tita 61
24437 Utrine Košut Lajoša 11
Užice
31000 Užice 1 Dimitrija Tucovića 42
31102 Užice 2 Mihajla Pupina 5
31103 Užice 3 M. Obrenovića 13
31104 Užice 4 Hercegovačka
31106 Užice 6 Pora 14
31108 Užice 8 Užičke republike
31205 Sevojno M. Marića bb
31207 Sirogojno selo Sirogolno
31210 Požega H. Bondžulića 2
31230 Arilje Sv. Arhirija 35
31243 Mokra Gora Užice
31244 Šljivovica Čajetina
31250 Bajina Bašta Vuka Karadžića 7
31251 Mitrovac  
Valjevo
14000 Valjevo 1 Vuka Karadžića 5
14103 Valjevo 3 Milivoja Radosavljevića 14
14104 Valjevo 4 Suvoborska 48
14105 Valjevo 5 Naselje Oslobodioci Valjeva 30
14106 Valjevo 6 Stevana Borote bb
14109 Valjevo 9 Knez Miloševa 90
14112 Valjevo 12 Poslovni centar
14204 Divčibare Divčibare
14210 Ub Kralja Petra 39
14212 Brgule Selo Brgule
14213 Pambukovica Selo Pambukovica
14214 Banjani Selo Banjani
14221 Popučke  
14222 Divci Selo Divci
14224 Lajkovac Vojvode Mišića 13
14240 Ljig Luke Spasojevića 12
14242 Mionica Vojvode Mišića 66
14243 G. Toplica Popadić bb
14246 Belanovica Lomina 2
14253 Osečina Braće Nedić 1
Vranje
17501 Vranje 1 Kralja Stefana Prvovenčanog 9
17503 Vranje 3 Trg Bratstva i jedinstva 25/2
17504 Vranje 4 Milentija Popovića 1
17510 Vladičin Han Svetosavska 39
17520 Bujanovac Karađorđa Petrovića 244
17523 Preševo 1 Save Kovačevića 1
17527 Preševo 3 GP Cukarka
17528 Veliki Trnovac Veliki Trnovac
17530 Surdulica 7. Septembra 3
17540 Bosilegrad Georgi Dimitrova
17542 Vranjska Banja Kralja Petra I Oslobodioca 75
Zaječar
19000 Zaječar 1 Moše Pijade 13
19103 Zaječar 3 D. Radosavljević bb
19104 Zaječar 4 Naselje Kraljevica B1
19214 Rgotina Selo Rgotina
19224 Salaš Selo Salaš
19227 Zvezdan Selo Zvezdan
19228 Gamzigradska Banja Gamzigradska Banja
19300 Negotin Srbe Jovanovića 1
19316 Kobišnica Selo Kobišnica
19320 Kladovo 22.sep.14
19323 Brza Palanka Selo Brza Palanka
19325 Tekija Selo Tekija
19340 Minićevo Selo Minićevo
19341 Grljan Selo Grljan
19350 Knjaževac Kej D. Tucovića 1
Zemun
11070 Beograd 27 Pohorska 2 Novi Beograd
11071 Beograd 125 KBC Bežanijska Kosa
11072 Beograd 126 IV Opštinski sud
11073 Beograd 129 Jurija Gagarina 94
11074 Beograd 132 Narodnih Heroja 43
11075 Beograd 97 Palmira Toljatija 5 Novi Beograd
11077 Beograd 99 Parizanske Avijacije 25
11080 Beograd 80 Glavna 8 Zemun
11081 Beograd 128 Posavskih Odreda 79
11170 Beograd 58 M. Popovića 9
11172 Beograd 30 Pariske Komune 13 NBg
11173 Beograd 42 Bul. Avnoja 44
11174 Beograd 43 J. Gagarina 221 NBg
11175 Beograd 94 Pere Segedinca 13 NBg
11176 Beograd 52 Narodnih heroja 42 NBg
11177 Beograd 53 J. Gagarina 81 NBg
11179 Beograd 55 Bulevar Avnoja 80 NBg
11180 Beograd 59 Aerodrom Beograd Surčin
11182 Beograd 81 Prvomajska 8 Zemun
11183 Beograd 82 Cara Dušana 232 Zemun
11185 Beograd 84 Daušana Madžarčića 1 Z. Polje
11186 Beograd 85 M. Radivojevića 34 Galenika
11187 Beograd 62 Treći bulevar 34 NBG
11188 Beograd 67 Dr. Ivana Ribara 91 NBg
11189 Beograd 71 Tošin Bunar 148 NBg
11190 Beograd 100 Cara Dušana 87 Zemun
11196 Beograd 116 V. Popovića 8 NBg
11197 Beograd 119 Jurija Gagarina 155A (RK Beograd)
11198 Beograd 123 Bul. Umetnosti (Novi Merkator)
11199 Beograd 124 Novosadski put bb NBg
11252 Beograd 93 Bul. Mihajla Pupina 10
11270 Jakovo 3 Savska bb
11271 Surčin Vojvođanska 71
11272 Dobanovci Ugrinovačka 12 Dobanovci
11273 Beograd 87 Mitraljetina 2 Batajnica
11274 Beograd 88 Nesvrstanih zemalja bb Batajnica
11275 Boljevci Braće Kokar 2 Boljevci
11276 Jakovo 1 Vojvođanska 12
11277 Ugrinovci Kosančić Ivana 1 Ugrinovci
11279 Bečmen Nikole Tesle 2 Bečmen
11280 Progar Žrtava fašizma 2 Progar
11282 Petrovčić Dušana Vukasovića 33
Zrenjanin
23101 Zrenjanin 1 Pupinova 1
23102 Zrenjanin 2 Dr. Vase Savića 6
23105 Zrenjanin Topličina 27
23106 Zrenjanin Koče Kolarova 52
23108 Zrenjanin Bul. Veljka Vlahovića bb
23109 Zrenjanin Tomaševački drum bb
23111 Zrenjanin Dr. Zorana Kamenkovića 10
23112 Zrenjanin Cara Dušana 107
23114 Zrenjanin Kej 2. Oktobra 1
23115 Zrenjanin Branjska00
23203 Ečka Ljubljanska bb1
23208 Elemir Žarka Zrenjanina bb
23210 Žitište Maršala Tita 7
23211 Klek Save Kovačevića 30
23216 B. Karađorđevo Maršala Tita 20
23218 Nova Crnja JNA 110
23220 Srpska Crnja Borisa Kidriča 66
23230 Jaša Tomić Maršala Tita 74
23231 Krajišnik Slavka Rodića 64
23235 Hetin Borisa Kidriča 67
23240 Sečanj Vožda Karađorđa 73
23241 Lazarevo Žarka Zrenjanina 94
23260 Perlez Borisa Kidriča 14
23270 Melenci Maršala Tita 64
23272 Novi Bečej Maršala Tita 27
23273 Novo Miloševo Maršala Tita 7